Sportovní legíny

"Něco na cvičení? Co sportovní legíny?"

Moderní a kvalitní legíny určené na sportovní vyžití, procházky nebo pohodlné domácí lenošení. Nejsou průhledné a poskytují maximální komfort. Když pravidelně navštěvujete naše fitness kurzy, chodíte do posilovny, na squash nebo v létě na kolo či brusle, nechcete stále chodit v tom samém. Každá žena chce vypadat stále dobře a být sladěná. Je nutné mít tedy z čeho vybírat. Legíny jsou velmi pohodlné, nikde netlačí ani neškrtí, takže vám v nich bude příjemně po celou dobu cvičení či jiné pohybové aktivitě.

cena 499

ks
=

Podrobný popis

Sportovní legíny s vysokým pasem. Mají funkční materiál, který odvádí pot z těla. Jsou jemné, pružné a prodyšné. V závislosti na dodavateli máme v nabídce:

  • Černé legíny s nápisem
  • Šedé legíny
  • Černé legíny

Složení

  • 75% bavlna
  • 15% bambus
  • 10% elasten

Často kladené otázky

"Nesedí mi velikost, co s tím?"
I to se může stát, každá firma má trochu jiné rozměry.Napište nám e-mail a my je vyměníme za jiné nebo vám vrátíme peníze.

"Kde si mohu legíny vyzvednout?"
Legíny si můžete vyzvednout na jedné z našich 5 pobočkách v Praze. Hned po objednání se domluvíme kdy, kde a v kolik si vše předáme.

"Můžete mi legíny poslat poštou?"
Ano můžeme. Vyberte si prosím v nabídce variantu legíny + poštovné a my vám vše krásně zabalíme a zašleme na fakturační adresu.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.