Rozdíl mezi fitness centrem a kvalitou...

Fitness centra a jejich klientelismus.

Možná to znáte. Přijdete si do fitka zacvičit, tam je ale přelidněno, pak čekáte, než se uvolní vámi vybraný posilovací stroj. Případně ve skupinových lekcích je to prostě nuda, anebo je to naopak zbytečně náročné. Nebo tam chtějí poplatek za sprchy, nebo se tam jen prostě necítíte dobře.... těch "nebo" je opravdu moc.

Je to důsledek toho, že se každé fitness centrum snaží nasbírat co možná nejvíce klientů, bez ohledu na vaší osobu. Tomu se říká "klientelismus". Ve fitku vás nebudou kontrolovat jestli:

  • si neubližujete
  • cvičíte správně
  • budete mít progres
  • jste spokojení
  • nemáte zdravotní problémy
  • nemáte fyzická omezení

To má za následek to, že mnoho lidí si při cvičení ve fitness centrech naopak ublížilo, než aby se posunuli progresivně dále. Nesmíme také zapomenout na kvalitu většiny trenérů ve fitness centrech (samozřejmě určitě ne všech), kteří pracují s klientem bezcílně a neuvědomují si, že mu vlastně ubližují. Klient to nepozná a po roce si začne stěžovat na bolesti zad apod. (jedna kapka v moři, je toho mnohem více...)

Klasický případ obecně špatného prostředí ve fitness, kdy se vydávají certifikáty fitness trenéra jak na běžícím páse. Pokud chcete kvalitu a správný přístup, přečtěte si další odstavce. Stojí za to. :-)

Lovcituku® - přístup, kvalita, rodina, cíl

"Hezký den, za půl hodiny začíná trénink a já nestíhám. Omlouvám se, že píši takto pozdě, ale mohu si nahradit zameškanou hodinu?"
Dobrý večer, ano můžete. Napište nám prosím kdy byste .....

"Hezký den, potřebovala bych zařídit hlídání syna ještě na dnešní hodinu. Půjde to prosím?"
Krásný den, určitě to půjde. Zařídíme a pošleme vám číslo na hlídačku... :-)

Ukázali jsme vám jen malou ochutnávku, jak si svých klientů vážíme. Každý klient je pro nás individualita s vlastními potřebami a cíli. Celý náš program se snažíme přizpůsobit vašemu životnímu stylu. Někdo pracuje krátký/dlouhý týden, někdo pracuje na směny, někdo od 8 do 16. Celý systém pro vás uzpůsobíme, abyste mohli dodržovat pravidelnou životosprávu a cvičení.

Nestíháte? Je vám špatně? Nemůžete na cvičení? Po domluvně s námi si můžete v rámci probíhajícího kurzu nahradit dvě zameškané hodiny.

Každý jsme na tom jinak zdravotně, fyzicky a samozřejmě i psychicky. Někdo potřebuje více namotivovat, někdo méně, někdo potřebuje více péče a vysvětlit správnou techniku cviku, někdo se potřebuje jen nabít pozitivní energií aj. V našich kurzech si vždycky najdete to, co vás chytne a nepustí.

 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.