Páteční kruháče

"Každý pátek fitness kruháč ... navíc!"

Nemáte v pátek co na práci? Nestačí vám s námi 2x týdně trénovat a chcete lekci navíc? Chcete si naše cvičení vyzkoušet? Proto tu máme páteční fitness kruháče! Tyto tréninky slouží jak pro aktivní klienty LovciTuku®, kteří chtějí trénink navíc, tak i pro potencionální nové klienty našich fitness kurzů, kteří si to chtějí vyzkoušet a zjistit, o čem vlastně naše cvičení je. Tréninky jsou smíšené a budou probíhat na naší centrále na Praze 2 - Vinohradech (Balbínova 32). Lekce povedou trenéři z našich fitness kurzů. Každý pátek šéftrenér Petr. Vyberte si z výběrového pole termín cvičení, (v závorce vidíte obsazenost daného termínu a cenu lekce) jednoduše zakupte a přijďte si pořádně zacvičit.

cena 159

ks
=

Jak si rezervovat místo?

Stačí si vybrat z výběrového pole termín, uhradit a následně přijít na naší pobočku na Vinohrady (Balbínova 32), kde si dáme pořádně do těla. Ve výběrovém poli také vidíte obsazenost daného termínu a v závorce cenu lekce.

Co to bude za trénink?

Můžete se těšit na kruhový trénink, tabata, BOSU a spoustu jiných lekcí.

Pro koho je cvičení určeno?

Lekce jsou smíšené a jsou určené jak pro ženy, tak i pro muže a samozřejmě jak pro aktivní klienty našich fitness kurzů, tak i pro veřejnost.

Nejsem váš klient, mohu si vás touto formou vyzkoušet?

Ano, samozřejmě můžete. Objednejte si termín dle nabídky a přijďte si k nám pořádně zacvičit.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.