Osobní tréninkový plán

"Osobní trenéři z našich fitness kurzů ... "

Z oboru fitness se stala obrovská džungle plná nadšenců a každý chce být dneska vysportovaný, zdravý a dobře vypadat. To je samozřejmě dobře, zdraví máme jen jedno, ale s tím přišla i řada problémů. "Přemnožili" se nám fitness trenéři a stala se z toho sázka do loterie. "Je tento trenér dobrý?" "Má nějaké zkušenosti i se sportem obecně?" Tyto otázky si v dnešní době klade velmi mnoho lidí. Jak vybrat toho správného? Určitě to není jen ta "obrovská hora svalů", ale můžeme vám u nás garantovat, že naši trenéři jsou jedni z nejlepších v České republice, kdy je celý tým složen z bývalých profesionálních sportovců, atletů, závodníků, aktivních vojáků z povolání apod. Kvalitu vám garantujeme a když nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze.

=

O našem týmu fitness trenérů

Náš tým je složen z profesionálů v oboru od sportovců, atletů, závodníků až po aktivní vojáky z povolání a sportovní umělce. Se zdravým životním stylem, sportem a prací s tělem máme zkušenosti už od dětských let. "Novodobí" trenéři je nemají a přesně tyto zkušenosti velmi často rozhodují mezi kvalitním a nekvalitním trenérem. U nás si tímto atributem můžete být jisti. Naše trenéry můžete také potkat v našich fitness kurzech.

Pro koho je osobní tréninkový plán určen?

Nemáte čas chodit na cvičení v "nejlepší" hodiny? Chodíte do posilovny a nejste si jistí, zda provádíte cviky správně? Navštěvujete naše kurzy a chcete si zpestřit týdenní aktivity s osobním trenérem? Anebo snad potřebujete úplný individuální přístup, protože máte nějaká zdravotní omezení či klouzavou pracovní dobu? Tak právě proto nabízíme tuto službu.

Co mi přinese osobní trénink?

  • individuální přístup
  • jistotu správného a zdravého cvičení
  • efektivní, intenzivní a zábavné cvičení

Kdo mě bude trénovat?

Záleží na časových možnostech našich trenérů. Doporučíme vám toho nejlepšího.

Často kladené otázky

"Jak si mám rezervovat hodinu s trenérem?"
Stačí vyplnit formulář výše a my vás budeme zpětně kontaktovat.

"Kde budou tréninky probíhat?"
Záleží na tom, co budete chtít a kde vám to bude vyhovovat. Pro funkční tréninky je k dispozici naše tělocvična na Vinohradech (Balbínova 32) nebo pokud budete chtít posilovat na strojích, domluvíte se s trenérem na fitness centru. Vše záleží pouze na vaší dohodě s trenérem.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.