,,My máme poslání ... "

a) spojujeme lidi dohromady ...

Dnešní doma je velmi "online" a až moc "I" (já). Všechno se snaží být online a blíže k vám, ale paradoxně je to dále, než si myslíte. Člověk najde spousty online rad jak správně cvičit a stravovat se, ale kde je ten "kontakt", kde si potřesete rukou, proberete s trenérem, co vás štve a na čem je potřeba zapracovat. Kdo vás bude motivovat? Dali bychom ruku do ohně, že se nevybičujete k takovým výkonům doma, jako u nás na cvičení, kde vás žene dopředu trenér a lidé okolo. Stýkáte se s lidmi, kteří mají podobné problémy, společně to můžete probrat, řešit, vtipkovat a také společně makat. Osobní přístup žádný online plán nenahradí.

b) chceme poskytovat nejlepší služby ...

Ano, chceme být nejlepší. I nás žene dopředu ctižádost a chtíč stále se zlepšovat. Proto stále vylepšejeme své fitness kurzy pro ženy i pro muže, stále hledáme nové cestičky, jak vám usnadnit cestu za lepším tělem a stále se ve svém oboru vzděláváme. Tím vám dokážeme předat nejnovější informace a poznatky, které vás budou stále posouvat výše a výše.

c) napravujeme tělo i duši ...

Je velké procento klientů, kteří k nám přijdou s nějakým zdravotním problémem; nadváha, obezita, bolest zad, kloubů aj. jsou na denním pořádku a s tím i snížené sebevědomí apod. Naším cílem je těmto lidem pomoct a ukázat možnosti, jak se udržovat dlouhodobě v kondici a psychické pohodě. Obecně změna těla není chvilková záležitost, ale dlouhodobá práce na těle. Jsme schopni pomoct každému, nezapomeňte.

d) jsme proti "masové" výrobě ...

V dnešní době prakticky všechny fitness centra fungují na bázi "klientelismu", cíl je mít co nejvíce klientů, kteří chodí k nim do posilovny bez ohledu na jejich zdraví, progres a budoucí žití. To má za následek, že si mnoho lidí při cvičení ve fitness centrech naopak ublížilo, než aby se posunuli progresně dále. Nesmíme také zapomenout na kvalitu většiny trenérů ve fitness centrech (samozřejmě určitě ne všech), kteří pracují s klientem bezcílně a neuvědomují si, že mu vlastně ubližují. Klient to nepozná a po roce si začne stěžovat na bolesti zad aj. U nás ve fitness kurzech máme kapacitní strop, díky kterému máme na všechny klienty maximálně času a prostoru pro posun výše.

e) regulace trhu - trenér, výživový poradce ...

Za posledních více jak 5 let, kdy je fitness na obrovském vzestupu a fitness centra po Praze rostou jak houby po dešti, tak stejným tempem se rozdávají i certifikáty na fitness trenéry a výživové poradce. V České i Slovenské republice, ale i ve světě je tento trh absolutně neregulovaný a prakticky každý (i třeba ten, kdo nikdy předtím nesportoval), si může dnes udělat "víkendový seminář fitness trenéra" a následně se může starat o zdraví lidí. Je to šílené a nebezpečné a tento trend je potřeba zastavit a regulovat. Náš cíl je do dvou let přijít s návrhem o regulaci trhu.

f) když ji miluješ, není co řešit ...

Milujeme svoji práci. Naše hobby se pro nás stala obživou a velmi rádi pomáhám lidem. Bez sportu a zdravého životního stylu bychom si náš život nedokázali představit. Jak se říká; ,,ve zdravém těle, zdravý duch".

"Máš taky své "proč"? Tak si vyber svůj fitness kurz pro ženy nebo pro muže a začni s námi."

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.