Kurz hubnutí - vyřeší otázku jak zhubnout

"Pravidelný režim cvičení, zdravé
stravování a kvalitní fitness plán
u nás funguje dokonale. Koukni
na 
článek a zjisti více."

 

3 .. 2 .. 1 ... Start! Pozor, hubnutí není sprint

Navštívilo nás mnoho klientů, kteří se povětšinou ptají "Jak zhubnout? Jak zpevnit zadek a stehna? Jak naberu svaly?"  Velmi rádi pomůžeme, ale musíme začít pomalu a hlavně od začátku.

Na první hodině proběhne Měření tělesného tuku na bioimpedanční váze, kde se dozvíš vše potřebné o svém těle. Následně proběhne společná konzultace, kde si vysvětlíme naměřené hodnoty a zeptáme se tě na zásadní otázky typu:

  • Tvoje motivace? - např. cítit se lépe, pro zdraví, cítit se přitažlivější, estetika
  • Jaký máš cíl? - např. chci zhubnout, nabrat svaly, zpevnit problémové partie
  • Jaké zaměstnaní? - např. sedavé, fyzické náročné
  • Jak časově pracuješ? - např. ranní, krátký a dlouhý, 8-17
  • Sportuješ ? - např. nikdy jsem nesportoval, jako malá jsem dělala aerobik, cvičím pravidelně

Dle všech tvých odpovědí, přání a cílů navrhneme odpovídající fitness plán. Někteří mají v plánu zbhunout,  jiní nabrat svalovou hmotu a někteří chtějí například udělat jen něco víc pro svůj Zdravý životní styl.

Následně přichází na řadu tvoje první cvičení v kurzu.

První kurz hubnutí? Tohle se ti může hodit

Ve tvém prvním kurzu jde hlavně o to, aby sis zvykl na pravidelný režim ohledně životosprávy a cvičení. Jde nám o to, aby sis našel pohodlný systém, který bude vyhovovat především tobě a tvému okolí.

Pokud se budeme bavit o jídle, někteří si například připravují pokrmy na celý další den formou "domácí krabičkové diety", jiní si jídlo zase kupují přes den po cestě aj. Jde nám o pohodlí, protože čím více je to pro tebe pohodlné, tím déle dokážeš celý systém dodržovat.

V našem kurzu hubnutí je toho samozřejmě mnohem více. Dostáváš například každý měsíc podklady, pravidelně tě kontrolujeme měřením, zda hubnutí, nabírání svalů a to, co je tvým cílem, je na správné cestě.

Co si z našeho kurzu hubnutí odneseš:

  • budeš vědět, co na tvé tělo funguje
  • dozvíš se vše o stravování
  • pomůžeme ti s nastavením pravidelného režimu
  • budeš s námi pravidelně cvičit
  • a navíc po nějaké době už nebudeš potřebovat ani trenéra

... takže s vámi zhubnu na 100%?

Výsledek záleží pouze a čistě na tobě a nemůžeme ti to slíbit. Určitě platí čím více atributů kurzu budeš dodržovat, tím kvalitnější budou výsledky, ať už je to hubnutí, nabírání na svalové hmotě,  zpevnění problémových partií aj. V průměru 94% klientů a klientek dosáhlo výrazného progresu.

Jedno ti ale slíbit můžeme, s námi nebudeš držet nesmyslné diety a kupovat si něco zbytečně navíc, protože v našich kurzech hubnutí máš vše, co potřebuješ.

Vyber si náš kurz a investuj do svého budoucího já.

 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.