Historie

1. fitness firma svého druhu v ČR

25. června 2013 se potkal pan Petr Rada (nynější majitel) a pan Zdeněk D. (minulý spolumajitel) v jedné nejmenované firmě zaměřené na fitness a hubnutí a přemýšleli, zda se vydat cestou klasického výživového poradenství anebo zkusit najít díru na trhu a prorazit s úplně novým konceptem. Naštěstí se kluci rozhodli pro druhou variantu a přes měsíc vymýšleli, zkoušeli, prováděli rozhovory s neznámými kolemjdoucími na ulici a hledali způsob, jak začít.

5. srpna 2013 se začali tisknout první reklamní tiskoviny a roznášet, kde je čekala celá Praha 5 - Barrandov. Začala ta nejtěžší část, sehnat klienty na cvičení, kteří to vyzkouší. Kluci si prošli velmi těžkým obdobím a přes denní práci po nocích roznášeli reklamní tiskoviny. Jak se říká, kdo nezažije, nepochopí.

9. září 2013 začali první neoficiální kurzy, kde se vše v praxi zkoušelo, upravovalo a dodělávalo, aby měli klienti co největší šanci k redukci váhy, zpevnění problémových partií a nabrání svalové hmoty. Ještě pro upřesnění, fitness kurzy byly v té době pouze pro ženy a probíhali úplně jinak, než doposud.

25. listopadu 2013 se zdálo, že vše probíhá hladce. Do těto doby běželi pravidelně každý měsíc fitness kurzy v Praha 5 - Barrandov a cvičení a koncipovaný styl hubnutí na klienty fungoval. Bohužel od této doby však začal být neaktivní bývalý spolumajitel. Po mnoha šancích a prosbách od aktuálního majitele, aby pan Zdeněk D. začal zase fungovat, byl bývalý spolumajitel pan Zdeněk D. vyloučen na konci roku.

31. března 2014 Celý fitness projekt se potýkal od konce minulého roku s problémy, které vyvolával bývalý spolumajitel; urážel a hanil klienty, zaměstnance a partnery projektu, obvinil nynějšího majitele z krádeží a mnoho dalšího. Pan majitel Petr Rada tento tlak nevydržel a tohoto dne byl projekt neslavně ukončen.

5. června 2014 pan Petr Rada už samostatně začal se znovuzrozením projektu LovciTuku®, když navázal na posbírané zkušenosti a projekt "alá" Praha odstartoval znovu. Kontaktoval společnost MakeArt s.r.o., se kterou začal spolupracovat ohledně nových webových stránek a dalších fitness plánů.

2. října 2014 bylo webové portfolio dokončeno včetně budoucích plánů a začala reklamní kampaň na "novoroční předsevzetí". Byla domluvena také velmi úzká spolupráce s portálem Slevomat.cz, se kterým spolupráce probíhá dodnes.

5. ledna 2015 byly spuštěny první oficiální fitness kurzy pro ženy se zaměřením na správné hubnutí a zábavné cvičení. V tom prvním měsíci fungování trénovalo v Praze celkem 39 klientů. Klienti byli neskutečně spokojení a někteří z nich s námi spolupracují dodnes. Každým měsícem měl projekt více a více klientů.

26. října 2015 se dostavil milník v podobě více jak 125 aktivních a stálých klientů, kteří měli náš styl cvičení a hubnutí doslova v lásce. Tohoto dne se z projektu také i stala 1. fitness firma svého druhu v České republice.

Praha, fitness, hubnutí, cvičení? ... ano

1. února 2016 byla znovu posunuta laťka výše a to na více jak 200 aktivních a stálých klientů měsíčně. Byla uspořádána velká oslava celého vedení, na kterou se jak se říká "nikdy nezapomene". Samozřemě přibývalo i trenérů, kteří nám velmi pomohli a tímto jim i děkujeme. Někteří z nich jsou s námi dodnes.

27. srpna 2016 je zlomové období společnosti, kdy si vedení rozhodlo pořídit fitness tělocvičnu s prvním umělým full indoor povrchem v České republice (umělá tráva) a konečně maximálně využít svůj potenciál.

9. ledna 2017 byly poprvé spuštěny fitness kurzy pro muže, které se skvěle osvědčily a hned od začátku byly velmi hojně navštěvovány. Cvičení bylo zaměřeno více na sílu a vytrvalost a k tomu byl upraven i cíl hubnutí a rýsování těla. Tohoto měsíce byla také pokořena další meta, 250 klientů měsíčně.

10. dubna 2017 byl znovu překonán rekord v počtu aktivních klientů v jednom měsíci a to na více jak 300. Bylo dosaženo maximální možné kapacity pro udržení kvality a komfortu a vedení se rozhodlo zaměřit na rozšíření služeb, které přislo na řadu později.

18. prosince 2017 byly spuštěny dlouho dobu konzultované a rozebírané další služby pro lepší servis klientům, které zahrnují; jídelníček na míru, páteční kruháče, výživové fitness doplňky, fit recepty a mnoho dalšího.

25. června 2018 začala rekonstrukce hlavní centrály na Vinohradech v ulici Balbínova 32. Tělocvična byla kompletně zrekonstruována od sociálního zařízení počínaje, kvalitnějšího zázemí až po zvětšení sálu a vzduchotechniky konče.

9. července 2018 proběhl první sportovní příměstský tábor pro děti, který dopadl skvěle. Děti byly spokojené a sportovně unavené. Celkem bylo zde 15 dětí od 7 do 15 let. Poté se uskutečnil ještě jede turnus a to od 20. srpna do 24. srpna. Děti byly nadšené a vše dopadlo podle představ klientů.

15. srpna 2018 byla spuštěna nová forma online fitness účtu ve webovém rozhraní LovciTuku®, kde se klient dozví vše o svém progresu, aktuálních cílech a plánech.

1. prosince 2018 byla oficiálně dokončena kompletní rekonstrukce centrály společnosti. Renovaci provázela spousta problémů od typů podlah až po statiku, ale vše se dokázalo "dotlačit" do zdárného konce.

"Dost bylo časů minulých, jsme v současnosti. Vyberte si zde svůj fitness kurz pro ženy nebo pro muže a pojďte žít naplno."

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.