My jsme fitness rodina ...

... o čem vlastně je ta fitness rodina?"

Přístup! Každého klienta bereme jako individualitu s vlastními potřebami a vysněnými cíli. Každý klient, který k nám přijde je pro nás důležitý. Řešíme s ním jeho životní styl, cíle, plány do budoucna, stravovací návyky, práci a jak to všechno poskládat, aby to fungovalo. Následně společně navrhneme plán pro změnu a vydáváme se na cestu.

... a co cvičení?"

Zaber! Drž to nahoře! I to u nás v rámci fitness kurzů a cvičení uslyšíte. Když je potřeba, tak se na vás nebojíme zvednout hlas, abyste, když už tu energii vynakládáte, cvičili pořádně a s požadovaným efektem. Cítíme za vás odpovědnost, protože nám záleží na tom, abyste dosáhli vytyčeného cíle. Nejsme kdejaké fitko, kde o vás nestarají.

... a hubnutí funguje?"

Vzhledem k tomu, že máme spokojené 94% klientů, kteří nás navštíví a průměrně k nám chodí přes půl roku, tak si troufáme říct, že to opravdu funguje. My vám ukážeme "cestu", kudy byste měli jít, ale vyšlapat si to budete muset sami. Následně to bude záležet na vás, kolik do toho dáte úsilí a energie. Čím více, tím větší a kvalitnější jsou samozřejmě i výsledky.

... a kde se nacházíte, pouze Praha?"

Fitness kurzy pro ženy a pro muže jsou pouze v Praze. Pokud se budeme bavit o dalších službách, jako jsou příměstské tábory, přípravy sportovců na sezóny, osobní tréninkové plány, jídelníčky na míru aj., tak v tomto případě fungujeme po celé české a slovenské republice. Vše je na společné domluvě.

... a co když mám zdravotní problémy?"

Každý jsme na tom jinak zdravotně, fyzicky či psychicky. Někdo potřebuje více namotivovat, někdo více péče, protože má zdravotní omezení, někdo více kontrolovat, protože nikdy nesportoval aj. U nás tohle vše řešíme na začátku a celé fitness kurzy cvičíte podle svého tempa a fyzických možností. Tímto způsobem u nás všichni progresně stoupají, protože posilují dle svých maximálních možností.

... a nějaká rada nebo informace na závěr?"

Nikdy se nevzdávejte svého snu! My jsme tady pro vás na 100%. V krizových okamžicích, které se mohou dostavit, vám pomůžeme a vynaložíme veškeré úsilí na to, abyste to nevzdaly. Nemůžete přijít na nějakou hodinu? Nevadí, nahradíme. Máte nějaké ojedinělé přání? Zařídíme. Jsme tu pro vás.

"Připojte se k nám do rodiny a vyberte si zde svůj fitness kurz pro ženy nebo pro muže."

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.