Česká firma s tradicí

1) kvalita nad kvantitou ...

Do každého fitness kurzu pouštíme max 13 klientů, aby se dodržela tradiční - tedy nadstandardní kvalita poskytovaných služeb a byl čas na každého klienta. S tím jde ruku v ruce komfort na cvičení a prostor, který každý potřebuje.

2) profi fitness trenér ...

Velmi důležitý je trenér s elánem a zkušenostmi. Jsme velmi nároční na trenéry a tudíž si můžete být jisti, že amatéra u nás nepotkáte. Dále máte po celou dobu každého fitness kurzu stejného trenéra, který vás poznává, řeší s vámi vaše otázky, zdravotní problémy a posouvá vás k lepším výsledkům. Tím si vytvoříte správný vztah trenér-klient a i díky tomu se stále posouváte společně kupředu.

3) skvělá atmosféra, zábava a soukromí ...

Veškeré kurzy probíhají v uzavřené skupině přihlášených lidí. Cvičení se nese v nadmíru uvolněné a přátelské atmosféře a díky tomu je také o zábavu velmi dobře postaráno. Většina klientů s námi dlouhodobě spolupracuje a tudíž se může stát, že se budete vídat dlouhodobě a společnými silami pracovat na svých snech a cílech. Není nad to mít parťáka na cvičení.

4) písnička za všechny "svaly" ...

Ano, i u nás je hudba obrovsky důležitá. Máme i svoji fitness písničku, která má mnoho variant a dá vám pořádně zabrat buď na dolní nebo horní část těla. Uvidíte, že těch 3 a půl minuty vám dají zabrat jako nikdy předtím.

5) garance spokojenosti ...

Zavazujeme se, že při dodržovaní našich fitness rad a pravidel, dosáhnete požadovaného výsledku, ale nezapomeňte, vždy to bude záležet jen na vás. Také si za našimi fitness programy pro ženy i pro muže plnohodnotně stojíme. Tudíž pokud nebudete spokojení s jakoukoliv hodinou cvičení z vašeho kurzu, tak dostáváte lekci zdarma.

6) celý tým jde příkladem ...

Všichni naši trenéři mají velké zkušenosti i v oblasti životosprávy. Udržují se v maximální formě a rádi vám se vším poradí. I náš pan majitel je bývalý vrcholový sportovec, udržuje se ve vynikající formě a je ve stálém kontaktu s klienty. Prostě a jednoduše nejsme fitko na jednu noc.

"Nebolí vás už z toho sezení zadek? Vyberte si zde fitness kurzy pro ženy nebo pro muže a pojďte cvičit taky."

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.