Nedělní běh & workout

"Prší, sněží, praží, workout za každého počasí!"

Workout probíhá každou neděli v 10h dopoledne. Vybrali jsme pro Vás příjemné prostředí v rámci Prahy, ale daleko od rušných ulic. Workout probíhá v Chuchelském háji, kde si budeme vybírat různé trasy na běh a následné cvičení u workoutového hřiště. Sejdeme se, zahřejeme, protáhneme a jdeme na to. Dle složení skupiny a aktuálního počasí se trénink zaměří na celé tělo nebo na některé části. Celý venkovní trénink bude pod vedením šéftrenéra Petra, který vám vše vysvětlí a naučí vás styl nejefektivnějšího běhání a samozřejmě základy venkovního workoutu.

cena 49

ks
=

Pro koho je běhání určeno

Workout je určený pro všechny bez rozdílu ve výkonnosti. Hlavní je dělat něco pro sebe: zlepšit fyzičku či zpestřit své týdenní aktivity. Nebudeme vás rozdělovat do skupin, vy sami si určíte tempo.

Jak dlouho a co přesně bude probíhat

Během takto strávených 60 - 90 minut se naučíte správné technice běhání a správnému cvičení venku na workoutovém hřišti. Běh proložíme různými cviky s vlastní vahou a následně druhou polovinu bude trénink probíhat na workoutovém hřišti.

Často kladené otázky

"Nikdy jsem neběhal/a, opravdu to zvládnu?"
Opravdu to zvládneš. Trénuješ s profíkem, s rozdíly v tempu se počítá a náročnost se zvyšuje velmi pozvolna.

"Mám zdravotní omezení, mohu se i přesto přihlásit?"
Nejprve se prosím poraďte se svým ošetřujícím lékařem, jestli je pro vás běh a workout vhodný. Pokud vám tuto aktivitu lékař dovolí, není čeho se obávat. Informujte o svém omezení organizátora i trenéra. Kdyby pro vás některá cvičení byla nepříjemná, domluvíte se s trenérem na alternativě.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.