Sportovní příprava

Maximální příprava pro maximální účinek ... !

Každý sportovec, atlet a závodník, chce mít nejlepší výsledky a umisťovat se nejlépe na té nejvyšší příčce, vyhrávat zápasy apod. Abyste byli nejlepší, je nutné "makat" více a lépe než ostatní. Každý úspěšný člověk musel svému oboru obětovat více času a více energie. Celý náš tým je složen z bývalých profesionálních sportovců a atletů a víme co je pro úspěch nutné. V tomto ohledu dosahujeme vynikajících výsledků a naši klienti jsou vždy připraveni na výbornou. Jak to tedy funguje? Nejdříve si domluvíme osobní schůzku, kde celý koncept uzpůsobíme podle sportu, časových možností, ostatních aktivit a konečných cílů. Připravíme plán, který bude obsahovat osobní tréninky, návštěvy speciálních zařízení pro podporu daného atributu (rychlost, dynamika, síla) a mnoho dalšího. Připravujeme na "sezónu" jak dětské, tak i vrcholové sportovce i amatéry či začátečníky, kteří se do toho chtějí vrhnout na plno.

=

Jak si domluvit sportovní přípravu?

Stačí vyplnit formulář a my se vám zpětně ozveme. Domluvíme si osobní schůzku, kde si vše probereme a vymyslíme plán, abychom vás dostali do té nejlepší možné formy.

Kde bude celý program probíhat?

Bude to různé. Máme svoji pobočku na Vinohradech (Balbínova 32), kde máme tělocvičnu s indoor umělou trávou, kterou samozřejmě budeme využívat. Určitě do toho zahrneme také bazén, wellness, masáže, různé speciální zařízení apod. Vše pak budeme domlouvat operativně podle vašeho sportu a cíle.

Jak dlouhá bude příprava?

Vše záleží na naší domluvě. Může trvat intenzivně 14 dní anebo také 3 měsíce a popřípadě i po celou vaši kariéru.

Jaká bude cena?

Záleží na mnoha atributech. Délka přípravy, cíle, intenzita, jaké zařízení budeme využívat, vaše finanční možnosti apod. Vše budeme dělat na míru a veškeré podmínky si domluvíme na osobní schůzce.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.