Náš tým

 Petr Rada

Petr Rada

Majitel

Sport mě provází celý život. Jsem bývalý profesionální fotbalista a v současné době se věnuji běhu, street workout a hlavně firmě Lovcituku. Jako sportovec se o správné cvičení a stravování zajímám odjakživa. Dohlížím na chod celé firmy a řeším individuální potřeby klientů.

 Klára Měchurová, Dis.

Klára Měchurová, Dis.

Manažer

Sportu se věnuji od útlého dětství (gymnastika, zavodní tanec, fitness trenér aj.) a zdravý životní styl se stal součástí mého každodenního života. V rámci Lovcituku jsem Vám k dispozici jako manažer a dohlížím na to, abyste byli spokojeni a měli vše, co chcete a potřebujete.

Mgr. Marek Janovský

Mgr. Marek Janovský

Trenér

Ke sportu mám celoživotní vztah. Mimo cvičení u Lovců jsem i učitel tělesné výchovy na základní škole. Dlouhodobě se zajímám o kvalitu cviku, nové způsoby cvičení a samozřejmě o zdravý životní styl. Lekce pod mým vedením probíhají formou kruhových tréninků a tabaty.

 Lukáš Matejčík

Lukáš Matejčík

Trenér

V současné době se věnuji hlavně fitness, ale sport je mojí součástí už od dětství. Hodiny se mnou probíhají v přátelské atmosféře, kde se všichni navzájem motivujeme a vytváříme si to nejlepší prostředí. Velmi si zakládám na osobním přístupu ke každé klientce a zábavě.

 Jan Doležal

Jan Doležal

Trenér

Sport a pohyb je pro mne vše. Jsem také příslušník AČR. V současnosti se mimo fitness věnuji také snowboardingu, kde se také účastním závodů. Ve svém tréninku se zaměřuji na cvičení s BOSU, TRX, medicinbally, činkami a samozřejmě s vlastní vahou. Uvidíme se!

 Michaela Horváthová

Michaela Horváthová

Trenér

Ahoj! Jsem Míša a uvidíte se se mnou v Libni v areně Sparta, kde vedu svoji skupinu k cíli formou rozličných tréninků. Každý trénink je jiný. Střídáme, kruhové tréninky s tabatou a všemožnými pomůckami. Snažím se, aby byla vždy uvolněná atmosféra a samozřejmě zábava!

 Nela Papadopulu

Nela Papadopulu

Trenér

Sport a fitness mne provází celý život. Jsem fitness trenérka na plný úvazek! :-) Na mých hodinách se vás budu snažit nabít energií a předat vám spoustu skvělých a užitečných rad. Střídám kruhové tréninky s tabatou a HIIT tréninky. Žádný zdravotní problém není překážkou.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.