Je vůbec v Česku firma, která má tradici ve fitness?

Historie nemusí být vždy růžová...

25. června 2013 se potkal Petr Rada (nynější majitel) a Zdeněk D. (minulý spolumajitel) v jedné nejmenované firmě zaměřené na fitness a hubnutí a přemýšleli, zda se vydat cestou klasického výživového poradenství anebo zkusit najít díru na trhu a prorazit s úplně novým nápadem.

Naštěstí se kluci rozhodli pro druhou variantu a přes 2 měsíce vymýšleli, zkoušeli, prováděli rozhovory s neznámými kolemjdoucími a hledali způsob, jak začít.

Dne 9. září roku 2013 začali první neoficiální kurzy, kde se vše zkoušelo, upravovalo a dodělávalo, aby měli klienti co největší šanci v redukci váhy, zpevnění problémových partií či nabrání svalové hmoty. Ještě pro upřesnění, fitness kurzy byly v té době pouze pro ženy.

Zdálo se, že vše začíná probíhat hladce. V prosinci téhož roku však začal díky neaktivní účasti Zdeňka D.  celý fitness projekt stagnovat a po jeho opuštění byly bohužel nakonec kurzy pozastaveny.

V červenci 2014 Petr Rada (nynější majitel) navázal na posbírané zkušenosti a projekt odstartoval znovu, tedy počínaje novým webem až po marketing a profesionální zaměstnance.

Od ledna 2015 začal projekt oficiálně fungovat pod jménem Lovcituku.cz. První oficiální měsíc projektu cvičilo 39 lidí na 4 pobočkách po Praze (Chodov, Vinohrady, Střešovice, Řepy), v listopadu téhož roku byly už na 120 klientech měsíčně.

V březnu roku 2016 je v projektu dosaženo milníku 203 klientů.

1. září 2016 je zlomové období projektu, kdy si LovciTuku.cz® pořídili vlastní tělocvičnu s prvním umělým full indoor povrchem v České republice. (umělá tráva)

V březnu roku 2017 je dosaženo dalšího milníku, který činí 300 klientů v jednom měsíci.

V prosinci roku 2017 jsme spustili další služby, kde jako první nabízíme all-inclusive služby pro své klienty.

Trnitou cestou k dokonalému fitness

Fitness kurzy probíhaly na začátku úplně jinak než probíhají doposud. Na cestě za dokonalým kurzem jsme si vyzkoušeli.:

  • masáže
  • výživové koktejly
  • oblečení
  • spalovače v podobě bobulí
  • cvičení s jinými trenéry
  • aerobik
  • zumba

Nic z toho, ale vůbec nefungovalo. Nyní kurzy probíhají na bázi jednoduchosti a kvality, kterou poskytujeme každému klientovi.

Každý klient je pro nás individualita se svými potřebami, které respektujeme a snažíme se k nim dojít tou nejkvalitnější a nejrychlejší formou.

Změna těla není záležitost dne nebo týdne. Je to minimálně měsíční práce na těle, kdy dodržujete daný plán a vše se upravuje podle vašich potřeb, zdravotních a fyzických možností aj.

 

 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.