Blog fitness & hubnutí

1.července2019

Jak zhubnout rychle a zdravě

Víš jak zhubnout rychle a zdravě? Ani dieta nepomohla? Máme 7 tipů od stravování až po cvičení, díky kterým zatočíš s přebytečným tukem a bez jojo efektu.

8.července2019

Měření tělesného tuku - kde, jak a proč

Proč je měření tělesného tuku důležité, které je nejlepší a jak by mělo vypadat? Přečti si náš článek a buď připraven. Navíc ti dáme doporučení kam zajít.

13.července2019

Zdravý životní styl a jeho 5 zásad

Dodržuj těchto 5 zásad zdravého životního stylu a ručíme ti za to, že ti na 100% pomůžou. Žij zdravě, hubni a sportuj! Najeď s námi na správnou vlnu.

11.srpna2019

Jak se zbavit stresu

Hledáš způsob jak se zbavit stresu? Je toho na tebe moc? Máme kompletní návod jak zvládat stres dlouhodobě. Přečti si článek a buď připraven na vše.

22.července2019

Krabičková dieta - klady a zápory

Neutrácej zbytečně tisíce za mizerné a předražené krabičkové diety. Můžeš ušetřit až 50%! Přečti si článek, kde vše porovnáváme a doporučujeme další kroky.

11.srpna2019

Jak si vybrat nejvhodnější cvičení

Víš jaké cvičení je pro tebe nejlepší? Neděláš někde chybu? Zjisti jaké cvičení je pro tvůj cíl nejvhodnější. Je to fitko, běh nebo třeba online cvičení?

20.července2019

Moderní dieta pro ženy a muže

Zapomeň na klasickou dietu, je lepší způsob jak zhubnout. Tento nový způsob stravování je aktuální číslo 1. Jdi radši s dobou a zkus moderní dietu.

10.července2019

Vše o bazálním metabolismu

Kompletní výpis co je bazální metabolismus s výpočtem BMS, BMR a návodem jak zrychlit metabolismus. Přečti si článek od člověka z oboru.

3.července2019

BMI - vysvětlení a výpočet

Znáš své BMI? Přečti si článek od člověka z oboru, který ti ukáže výpočet BMI, vzorec a index. Navíc ti poradí, jak postupovat, pokud najdeš něco špatného.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Nemáte ještě účet?Registrujte se

Chci se zaregistrovat

Obnovení zapomenutého hesla

Z bezpečnostních důvodů neposíláme hesla ani další citlivé údaje e-mailem. Po odeslání formuláře Vám bude zaslán e-mail s odkazem na vytvoření nového hesla.