Tým

V našem fitness projektu spolupracujeme pouze s nejlepšími specialisty, kteří vědí jak Vám pomoci k nejrychlejším výsledkům.

Tým Lovcituků®

 


Petr Rada

majitel projektu ; specialista Nové Město

Sport mě provází celý život. Jsem bývalý profesionální fotbalista a v současné době se věnuji běhu, street workout a hlavně projektu lovcituku. Jako sportovec se o správné cvičení a stravování zajímám odjakživa. Dohlížím na chod celého projektu a řeším individuální potřeby klientek.

 

klára měchurová, dis.

manažer projektu ; výživový poradce

Sportu se věnuji od útlého dětství (vyzkoušela jsem toho celou řadu) a zdravý životní styl se stal součástí mého každodenního života. V rámci projektu jsem Vám k dispozici jako on-line výživový poradce na e-mailu info@lovcituku.cz a dohlížím na to, abyste byly spokojené.
 

david kraus

manažer projektu

Sport a pohyb celkově je velká součást mého života. V současnosti se věnuji fitness v oblasti dětské průpravy a pomocných cviků. Mojí činností je konzultace vašich výsledků, cílů, plánů a následné práce na nich. Vše řeším individuálně a maximálně precizně. Uvidíme se! :-)

mgr. Marek janovský

specialista Modřany

Ke sportu mám celoživotní vztah. Mimo projekt jsem i učitel tělesné výchovy na základní škole. Dlouhodobě se zajímám o kvalitu cviků, nové způsoby cvičení a samozřejmě o zdravý životní styl. Lekce pod mým vedením probíhají formou kruhových tréninků a tabaty.

 

Lukáš Matejčík

specialista Chodov

V současné době se věnuji hlavně fitness, ale obecně sport je mojí součástí už od dětství. Hodiny se mnou probíhají v přátelské atmosféře, kde se všichni navzájem motivujeme a vytváříme si to nejlepší prostředí. Velmi si zakládám na osobním přístupu ke každé klientce a kladu důraz na kvalitu.
 

Jan doležal

specialista Veleslavín

Sport a pohyb je pro mne vše. Jsem příslušník AČR. V současnosti se mimo fitness věnuji také snowboardingu, kde se také účastním závodů. Ve svém tréninku se zaměřuji na cvičení s BOSU, TRX, medicinbally, činkami a samozřejmě s vlastní vahou. Uvidíme se na cvičení, zatím ahoj!

pavlína křivánková

specialista Bohnice

Zdravý životní styl je součást mého každodenního života. Tréninky u mne probíhají s fitness pomůckami jako jsou: overbally, posilovací činky, gym. míče, expandéry a samozřejmě cviky s vlastní vahou, které střídáme v kruhových trénincích a tabatě. Vše měníme podle potřeb. :-)
 

Michaela Horváthová

specialista Libeň

Ahoj! Jsem Míša a uvidíte se semnou v Libni, kde cvičíme formou různých způsobů tréninků. Každá hodina je samozřejmě jiná! Střídáme kruhové tréninky, fitness pomůcky, někdy cvičíme i venku. Snažím se, aby byla vždy uvolněná atmosféra a samozřejmě zábava! :-)
 

nela papadopulu

specialista Vinohrady

Sport a fitness mne provází celý život. Jsem fitness trenérka na plný úvazek! :-) Na mých hodinách se vás budu snažit nabít energií a předat vám spoustu skvělých rad ke krásnému tělu. Střídám kruhové tréninky s tabatou a HIIT tréninky. Těším se na vás. Nela :-)