Tým

V našem fitness projektu spolupracujeme pouze s nejlepšími specialisty, kteří vědí jak Vám pomoci k nejrychlejším výsledkům.

Tým Lovcituků®

 


Petr Rada

majitel projektu

Sport mě provází celý život. Jsem bývalý profesionální fotbalista a v současné době se věnuji běhu, street workout a hlavně projektu lovcituku. Jako sportovec se o správné cvičení a stravování zajímám odjakživa. Dohlížím na chod celého projektu a řeším individuální potřeby klientek.

 

klára měchurová, dis.

manažer projektu

Sportu se věnuji od útlého dětství (vyzkoušela jsem toho celou řadu) a zdravý životní styl se stal součástí mého každodenního života. V rámci projektu jsem Vám k dispozici jako on-line výživový poradce na e-mailu info@lovcituku.cz a dohlížím na to, abyste byly spokojené.
 

lukáš matejčík

specialista

V současné době se věnuji hlavně fitness, ale sport je mojí součástí už od dětství. Hodiny se mnou probíhají v přátelské atmosféře, kde se všichni navzájem motivujeme a vytváříme si to nejlepší prostředí. Velmi si zakládám na osobním přístupu ke každé klientce našeho projektu.

mgr. Marek janovský

specialista

Ke sportu mám celoživotní vztah. Mimo projekt jsem i učitel tělesné výchovy na základní škole. Dlouhodobě se zajímám o kvalitu cviku, nové způsoby cvičení a samozřejmě o zdravý životní styl. Lekce pod mým vedením probíhají formou kruhových tréninků a tabaty.

 

MiCHAELA VaCKOVÁ

specialista

Sport mě provází celý život, ale v posledních letech mě ,,pohltil" natolik, že si nedokážu představit žít bez pohybu a zdravého životního stylu. Na mých trénincích zaručeně naleznete úsměv, motivaci a přátelskou atmosféru. Budeme makat tak, abychom měly výsledky.
 

václav pokorný

specialista

Sport a pohyb celkově je velká součást mého života. V současnosti se mimo fitness věnuji sjezdovému a běžeckému lyžování, snowboardingu, freeline skates, plavání. Ve svém tréninku se zaměřuji na cvičení s vlastní vahou, zařazuji gymnastické prvky a cviky s olympijskou činkou a kettlebells.